pexels-photo-110108

טיפול CBT פרטני

טיפול CBT פרטני במגוון קשיים ובעיות במבוגרים. ההתמחויות שלי הן: הפרעות קשב וריכוז, חרדה חברתית וביישנות, חרדות ודיכאון, אך כמובן שאני יכולה לטפל במגוון רחב נוסף של קשיים בגישה הטיפולית היעילה ומבוססת- הראיות הזו  שנחשבת קצרת מועד (בהשוואה לטיפול דינאמי מסורתי).

כמו כן, טיפול CBT מתאים גם למגוון קשיים ובעיות כולל משברי חיים ואירועי חיים נורמטיביים, קשיים חברתיים, זוגיים, תעסוקתיים וכו.

אני בעלת ניסיון וגישה פריינדלי לטבעונים וגם לבעלי אורח חיים מיני/רומנטי אלטרנטיבי.

הטיפול ניתן בקליניקה בחיפה ובקרית אתא.

עלות שעת טיפול: 280 ש"ח.

טיפול CBT בשיחת וידאו באינטרנט

מסיבות שונות יש אנשים שמעוניינים להיעזר בקדמה ולבצע טיפול באמצעות שיחת וידאו באינטרנט: בגלל נוחות וחיסכון זמן נסיעה, קשיים לוגיסטיים, מגבלות פיזיות, אזור מרוחק בפריפריה שאין בו מטפלים, רצון במטפל ספציפי שמקבל רחוק, מגורים בחו"ל ורצון לקבל טיפול בעברית או קושי רגשי לצאת מהבית.

לכל אלו ניתן לקבל מענה טיפולי מקצועי עבור כל סוגי הטיפולים הפרטניים המפורטים כאן באמצעות שיחת וידאו באינטרנט באמצעות "סקייפ" או "זום" כשאתם בנוחות ביתכם.

עלות שעת טיפול: 280 ש"ח.

טיפול, ייעוץ ואימון תעסוקתי

"העבודה היא חיינו". אנו מבלים בה חלק ניכר מהיום, היא משמעותית לנו מבחינה רגשית, חברתית וכלכלית. נושא העבודה והקריירה הוא בין תחומי החיים שהכי נפגעים כשרע לנו, כשאנו עצובים, חרדים, עם ביטחון עצמי נמוך או קושי בהתנהלות ביחסים בין אישיים או תפקודיים. 

הטיפול כולל שילוב של CBT בחלקים הרגשיים עם חלקים פרקטיים בהם יש לי ידע וניסיון רב: קשיי התמדה בעבודה, שינוי מקצועי, בחירת לימודים, חיפוש עבודה, קונפליקטים בין הבית לקריירה וכו.

עלות שעת טיפול/אימון/ייעוץ תעסוקתי: 280 ש"ח

עלות שעת ייעוץ ממוקדת בנושא של: כתיבת קורות חיים או הכנה לראיון עבודה: 240 ש"ח

טיפול ואימון להפרעת קשב וריכוז, אסטרטגיות למידה ומבחנים

הטיפול המומלץ עבור מבוגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז על ידי ארגון הבריאות העולמי הוא שילוב של טיפול תרופתי, רגשי וכלים מעשיים. אני יכולה לתת לכם טיפול הכולל מענה לחלקים הרגשיים וכלים פרקטיים להתמודד עם הקשיים בין אם אתם נוטלים טיפול תרופתי או לא.

הכלים שאני מלמדת יכולים לסייע בכל תחומי החיים כולל בעבודה ובלימודים- גם אם אין לכם הפרעת קשב וריכוז. הכלים להתכוננות למבחנים ופתירתם יכולה להועיל לכל סטודנט, ובמידת הצורך יינתן מענה משלים לחרדת בחינות.

עלות שעת טיפול/אימון: 280 ש"ח. 

כתיבת דו"חות פסיכוסוציאלים

אנשים רבים מעוניינים להגיש בקשה לנכות בביטוח לאומי, אולם הם לא מלווים על ידי עובד סוציאלי, דבר המקשה עליהם למצות את זכויותיהם.

  • דו"ח מקיף פסיכוסוציאלי מעו"ס הכולל פירוט של קשייו וחוזקותיו של המטופל, סקירה של יכולותיו והתעסוקתיות והפגיעה בהן בעקבות הבעיה הנפשית/הפרעת הקשב יכול לסייע מאוד בחיזוק התיק לצד המסמכים הרפואיים.
  • סיוע בהגשת בקשה לסל שיקום לנפגעי נפש מעל 40% נכות ובניית התוכנית השיקומית הראשונית למטרת בקשה ממשרד הבריאות.
  • כתיבת מכתב לפסיכיאטר או נירולוג המטפלים על מנת לסייע במתן מידע לאבחנת הפרעת קשב או בעיות נפשיות אחרות.

עלות חבילת כתיבת דו"ח פסיכוסוציאלי/ בניית תוכנית שיקומית כולל עד 3 פגישות: 1500 ש"ח

עלות כתיבת דו"ח/מכתב למטופל בתהליך טיפולי: 300 ש"ח

הרצאות וסדנאות בתחום CBT, חרדה חברתית, הפרעות קשב וריכוז, תעסוקה וקריירה

ניתן להזמין הרצאות וסדנאות בתחום: טיפול CBT כללי או ממוקד, חרדות, חרדה חברתית, הפרעות קשב וריכוז או תעסוקה וקריירה מותאמות אישית והן תאורטיות ו/או משולבות בכלים מעשיים:

  • חברות וארגונים שרוצים להעשיר את עובדיהם בידע וכלים או את הצוות הניהולי כדי להבין את העובדים שלהם בעלי הקשיים ולתת להם מענה שישפר את תפקודם בעבודה ויתרום לרווחתם הנפשית.
  • מוסדות, עמותות וארגונים חברתיים שמעוניינים בהרצאות ו/או סדנאות לעובדיהם או מטופליהם שמותאמות לאוכלוסיות רווחה, צעירים בסיכון, נפגעי נפש ועוד.

העלות נקבעת בהתאם לצרכים, זמן, מרחק וכיוצ"ב. השירות ניתן מאיזור נהריה ועד תל אביב. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית.   

להתייעצות ותיאום פגישת היכרות, התקשרו אליי: 0545-365959
ענבל
Call Now Button