fbpx

וובינר איך לא לבחור מקצוע

מותאם במיוחד לבעלי ADHD, אבל יכול להתאים לכל מי שמתלבט לגבי איזה מקצוע לבחור, מה ללמוד, מי שרוצה להתפתח במקצוע שלו או לשנות כיוון ומי שרוצה לקבל השראה ממסע הקריירה האישי שלי כמופרעת קשב שסיימה תיכון בלי בגרות מלאה והגיעה לסיים תואר שני בממוצע גבוה

וובינר ניהול זמן למבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז

בוובינר (הרצאה אינטרנטית) הסברתי מהי הפרעת קשב אצל מבוגרים, על הקשיים בתקופת הקורונה אצל בעלי ADHD ונתתי כלים פרקטיים איך לנהל את הזמן טוב יותר, לדחות פחות, לארגן סביבת עבודה יעילה יותר, התייחסות לעובדים מהבית שהם גם הורים על כל האתגרים…

תכני ההרצאה מתאימים גם לתקופה שאינה סגר בקורונה והעיצות בה יפות גם לעובדים מהבית, עצמאיים, פרילנסרים, סטודנטים ובכלל.

היו משובים מצויינים מהצופים והוובינר נערך פעמיים לאור בקשת הצופים 🙂

ניתן לצפות בוובינר באופן חופשי לשנה בהשקעה קטנה של 60 ש”ח בלבד דרך אתר הקורסים שלי. למידע נוסף ורכישה, ליחצו כאן >>

סדנת אורך דחיינות וניהול זמן במרכז הזדמנות חיפה- יולי עד אוקטובר 2019

הנחיתי סדנת דחיינות וניהול זמן בת 10 מפגשים שכוללת מידע, תירגול עצמי, זוגי, קבוצתי, מצגות והדגמות. היה נפלא ומעשיר!

המשוב בסוף של כולם שהראה איזה תהליך מדהים הם עשו, גרם לי להתרגש ממש ולהרגיש סיפוק על כך שאני עושה דבר בעל משמעות שמשנה לאנשים דברים משמעותיים בחיים. על הדרך היה הומור בשאלה האחרונה בחידון קוהוט שעשיתי על החומר שנלמד קיבלתי עציץ מהמם שלא מצריך הרבה השקייה (הם ידעו מה לבחור…) וכרטיס ברכה מרגש!

סדנאות קריירה ותעסוקה במרכז צעירים קריית ים, יוני 2019

סדרת סדנאות בתחום התעסוקה והקריירה למחפשי עבודה: כתיבת קורות חיים, שיטות מתקדמות לחיפוש עבודה והכנה לראיון עבודה.

 

מה היה קורה אם ביבי היה הולך לעבוד בלשכת הרווחה?

ב- 14.1.19 פורסם מאמר דיעה שלי לכבוד ביבי על דעתי לגבי המצב הסוציואקונומי בארץ מנקודת מבטי כעו”ס באתר הנשים onlife .

המאמר היה בראשי במשך כשבוע והגיע לקרוב ל-1000 שיתופים בפייסבוק!

 

"לימודים ועבודה- מה הקשב?"- הרצאה עבור MAMA TECH במתנ"ס בגין, חיפה

בהרצאתי ב- 25.12.18, הסברתי מהי בדיוק הפרעת קשב וריכוז, מה התסמינים וכיצד הם מתבטאים אצל מבוגרים בדגש על עולם התעסוקה ועל האתגר המוגבר אצל מבוגרים עם הפרעת קשב לשלב עבודה, משפחה, בית עם תחומים נוספים.

בחלק השני קיימנו שיח הכולל שאלת שאלות ודיון על השפעת הפרעת הקשב על העבודה, ההורות והבית. לסיום הרכבנו ארגז כלים ראשוני- אישי להתמודדות עם דחיינות, ניהול זמן ומשימות, קשיים מרכזיים האופייניים לבעלי הפרעות קשב (ולא רק).

ההרצאה הועברה עבור  MAMA TECH- מיזם שנועד לקידום נשים בחופשת לידה בפן התעסוקתי והקרייריסטי. היא הייתה מיועדת לנשים מאובחנות בהפרעת קשב, לנשים שחושדות שיש להן הפרעת קשב, לנשים עם בני זוג בעלי הפרעת קשב, או למנהלות לעובדים עם הפרעות קשב שרוצות להבין את עצמן ו/או אותם יותר טוב.

 

הרצאה לחברי עמותת איל"ת בנושא "ניהול זמן והתמודדות עם דחיינות", "החממה לקריירה" בבורלא 17, חיפה.​

ב- 12.7.18 הנחיתי סדנה מעשית למבוגרים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז לגבי ניהול זמן והתמודדות עם דחיינות, פונקציות ניהוליות הנפגעות אצל אנשים עם הפרעות קשב. בסדנה נתתי הן מידע תיאורטי והן כלים מעשיים.

הסדנה הייתה נהדרת ומעניינת והועברה בקרב אנשי מקצוע בתחום התעסוקה והקריירה השייכת לעמותת איל”ת- האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ופיתוח קריירה להעשרה אישית ומתן כלים לעבודה מול הנועצים שלהם. 

 

סדנה מעשית למבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז בנושא "ניהול זמן והתמודדות עם דחיינות".
מרכז הזדמנות חיפה

ב- 12.7.18 הנחיתי סדנה מעשית למבוגרים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז לגבי ניהול זמן והתמודדות עם דחיינות, פונקציות ניהוליות הנפגעות אצל אנשים עם הפרעות קשב. בסדנה נתתי הן מידע תיאורטי והן כלים מעשיים.

הסדנה הייתה מוצלחת מאוד והועברה בנוסף גם מספר פעמים נוספות לצוות רכזי התוכניות, המאמנים והעו”סים התעסוקתיים במרכז הזדמנות לשם מתן כלים וידע בתחום לעבודה עם המשתתפים שלהם. 

סדנה לניהול זמן ודחיינות להפרעות קשב וריכוז

הרצאה לחברי עמותת איל"ת בנושא "חרדה חברתית בתעסוקה".
"החממה לקריירה", בורלא 17, חיפה.

ב- 11.12.17 הרציתי על חרדה חברתית ותעסוקה לאנשי מקצוע בתחום התעסוקתי (פסיכולוגים מאמנים ויועצים תעסוקתיים) בהפורום הצפוני של עמיתי איל”ת– האגודה הישראלית לייעוץ תעסוקתי. 

אני רואה בקידום הידע על חרדה חברתית בקרב אנשי מקצוע כפעילות חשובה מאוד, בגלל שלמרות שהיא ההפרעה הנפשית הרביעית בגודלה בשכיחותה- הרבה מהמתמודדים איתה ומאנשי המקצוע שבאים איתם במגע לא יודעים כיצד היא מתבטאת, מה ההבדל בינה לבין ביישנות או ביטחון עצמי נמוך וכיצד לתת לה מענה.
תחום התעסוקה הוא אחד התחומים המרכזיים שהתיפקוד בהם הכי נפגע אצל אנשים עם חרדה חברתית.

הרצאה לעו"סים בנושא "תפקיד עו"ס תעסוקה ותהליך עבודתה".
הכינוס הארצי ה- 19 של העובדים הסוציאליים, מלון "דייוויד אינטרקונטיננטל", תל אביב.

ב- 20.11.17 היה לי הכבוד להנחות הרצאה המשלבת סדנה לעו”סים באי הכנס החגיגי המתרחש אחת ל- 3 שנים. בהרצאה הצגתי את תפקיד עו”ס התעסוקה ותהליך עבודתה, תפקיד ייחודי וחדשני שאני ממלאת אותו בין הראשונות והותיקות בארץ והקניתי כלים פרקטיים אימוניים לעו”סים שישמשו אותם בעבודתם עם מטופליהם. ייחודיותו טמונה בכך שהוא משלב אימון וטיפול בתעסוקה לאנשים נורמטיביים עם חסמים מורכבים בתחום התעסוקה, כאשר עד אותו תפקיד העו”סים התעסוקתיים נתנו מענה לאוכ’ מיוחדות כגון: בעלי נכויות, נפגעי נפש, אסירים, נשים מוכות, מכורים, דרי רחוב וכו. 

במסגרת תפקידי גם נטלתי חלק פעיל בעיצוב והגדרת התפקיד בפאנל ארצי. 

 

Call Now Button